top of page

O ZESPOLE

Zespół muzyczny BE HAPPY istnieje na scenie muzycznej od ponad dziesięciu lat, a każdy z nas ma za sobą wieloletni „bagaż” doświadczeń z muzyką. Wesela, koncerty które gramy cieszą się wielkim zainteresowaniem, zarówno wśród młodzieży jak też starszej publiczności. Nasz repertuar łączy ze sobą pokolenia, dlatego też często jesteśmy zapraszani na festyny, pikniki, studniówki, dancingi, wesela i inne rodzinne imprezy okolicznościowe.

 

Mamy już za sobą występy zarówno na kameralnych bankietach jak i koncertach dla kilkutysięcznej widowni – na jednych i drugich jesteśmy bezkonkurencyjni, a publiczność i organizatorzy są z nas zawsze zadowoleni i często zapraszają nas ponownie. Tworzymy zgraną, zaprzyjaźnioną grupę, łączą nas podobne zainteresowania i gusta. Lubimy grać utwory różnych wykonawców. Mamy w swoim repertuarze piosenki z najnowszych list przebojów jak też standardy muzyki rozrywkowej. Zapewniamy doskonały dobór repertuaru do okoliczności i grupy wiekowej.

 

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie o dużej mocy, doskonałe oświetlenie (światła laserów i generator dymu sterowane są przez nas podczas imprez) oraz własny transport, którym dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju i jeszcze dalej...

bottom of page